Firefox

Firefox Android için

Firefox gibi hissediyor, sadece mobil

Firefox cep telefonuna nasıl bakıyor? Tarayıcı, Windows için Firefox'a benzer, ancak mobil cihazlar için uygun bir arayüze sahip. Örneğin, sayfalar adres çubuğunun yanındaki sayı simgesine dokunarak erişebileceğiniz sekmelerle aynı anda...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Sekmeli kullanıcı dostu arayüz
  • Eklentileri destekler
  • Yer imi yönetimi
  • Firefox Sync desteği

DEZAVANTAJLAR

  • Bazı sayfalar garip bir şekilde görüntülendi

Mükemmel
9

Firefox cep telefonuna nasıl bakıyor?

Tarayıcı, Windows için Firefox'a benzer, ancak mobil cihazlar için uygun bir arayüze sahip. Örneğin, sayfalar adres çubuğunun yanındaki sayı simgesine dokunarak erişebileceğiniz sekmelerle aynı anda açılabilir. Ekranı doldurmadan birden çok sekmeyi kontrol etmenin sezgisel bir yolu .

Masaüstü sürümü gibi, Android için Firefox da uzantılar için destek veya bu durumda bilinenler gibi Eklentiler içerir. Bunlar Android tarayıcısını daha fazla işlevsellikle güçlendirmenize izin verir.

Diğer mobil tarayıcılardan farkı nedir?

Eklentilerin çeşitliliği Firefox'u özelleştirmek için mükemmeldir. Masaüstü sürümü gibi, eklenti çeşitliliği de web taramasını geliştirebilir veya sosyal medya işlevlerini ekleyebilir.

Android için Firefox'a önceden yerleştirilmiş diğer yararlı araçlar arasında, kaygan yer imleri yöneticisi ve ziyaret ettiğiniz sitelerin gösterileceği bir başlangıç ​​sayfası yer alır. Önceden paralı sayfalar çevrimdışı görüntülenebilir. Yakınlaştırmak için çimdikleyebilir veya sayfa içi gezinmeyi zahmetsiz hale getirmek için hızlı giriş / çıkış görünümü için iki kez hafifçe vurabilirsiniz .

Firefox'un Android için başka bir özelliği de Firefox Sync desteği. Bu, Firefox'un masaüstü sürümünün tüm yer imlerine, geçmişine ve çalışan sekmelerine erişmenizi sağlar, böylece adresleri manuel olarak girmekten endişelenmenize gerek yoktur.

Android için Firefox, videoları Chromecast ve Roku'ya göndermenizi ve kapalı bir sekmeyi geri almanızı sağlar. Ayrıca son zamanlarda kapatılan sekmeleri de listeleyebilir, tüm sekmeleri bir kerede kapatabilir ve hızlı bir sekmeye geçiş seçeneği vardır.

Basit ve pürüzsüz bir tarayıcı

Firefox çok iyi bir Android tarayıcısıdır ve telefonunuzdaki web'i kullanmanın rahat bir yoludur.

Android'de Firefox , telefonunuzda daha yumuşak bir web tarama deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

android için Tarayıcılar en fazla indirilenler

Firefox hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×